Kula Yağ ve Emek Yem Sanayi Tic. A.Ş.nin en iyi bilinen ve en göz önünde bulunan üretim kalemi, 1968'den bu yana hiç ara vermeden üretimine devam ettiği yağdır. 31 bin metrekarelik alanda kurulu 12 bin 600 metrekarelik kapalı alanda üretilen sıvı yağlar, güneşin ve toprağın bir armağanı olan bitki tohumlarının maksimum özenle işlenmesi sonucunda elde edilir. Bunun rakamsal sonucu da günlük 100 ton rafine sıvı yağ üretimidir.

Kula Yağ, gıda sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olmanın bilinciyle, insan sağlığını önemseyen ve bunu üretiminin her aşamasında uygulayan bir kuruluştur. Ve bu sorumluluğu da yıllardır kendisine duyulan güvenle taşımaktadır. Kula Yağ ürünleri günümüzde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Muğla, Adana, Konya, Batman, Çanakkale, Düzce, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Bilecik, Yalova, Trabzon, Kırıkkale, Kütahya, Mardin, Manisa, Samsun, Siirt, Van ve Zonguldak gibi illerde beğeniyle tüketilmektedir. Üretimini Türkiye sınırlarının dışına ulaştıran Kula Yağ, ABD, Rusya, Romanya, Norveç, Türk Cumhuriyetleri, Suriye, Irak, Suudi Arabistan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gibi birçok uluslararası pazarda da saygın bir konuma ulaşmıştır.

Kula Yağ; 1968'de ayçiçek yağı ile üretime başlayan, günümüzde ise günlük 100 tonu aşkın kapasiteyle 5 farklı türde sıvı yağ üretimine ulaşan bir kuruluş olarak elde ettiği başarıyı; ödün vermediği yüksek kalite standardına, ekonomik fiyatlarına ve Türk halkının yıllardır Kula'ya duyduğu güvene borçludur. Bu güven TSE ve ISO 9001 Kalite Güvence Belgeleri ile de desteklenmiştir.

Aynı güvenle Kula Yağ'ın satış faaliyetleri Balıkesir Merkez olmak üzere Bursa Bölge Müdürlüğü, İstanbul Temsilciliği, diğer illerde de bölge bayiliklerinden gerçekleştirilmektedir. Firmanın satış yaptığı yerler ise marketler, süper marketler, yemekhaneler, otel, restoran ve pastane gibi ev dışı tüketim noktalarıdır. Satış faaliyetlerinin bir parçası olarak irtibat büroları ve bölge bayilikleri kurma çalışmaları da son hızla devam etmektedir.

Kula Yağ'da

Ayçiçeği Yağı
Mısır Yağı
Soya Yağı
Kanola Yağı
Zeytinyağı

üretimi gerçekleştirilmektedir.
Kula YağKula Yağ
Kula YağKula Yağ
Kula YağKula Yağ
Kula YağKula Yağ
 
     
Tasarım Maestro İletişim Grubu - 2008 © Kula Yağ ve Emek Yem Sanayi Tic. A.Ş.